Migawki ze ślubu Aleksandry i Mateusza

Aleksandra i Mateusz po raz wtóry zawitali właśnie na mój fotoblog. Najpierw podzieliłam się zdjęciami z ich pleneru, więc już wiadomo, że wyglądali wspaniale. Poniżej kilka(-naście 😉 ) ujęć z ich ślubnego dnia.

ceremonia: Kościół pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Łodzi
przyjęcie: Hotel Jan Sander w Rąbieniu

Czytaj dalej →

Aleksandra i Mateusz w plenerze

Sesję zdjęciową Oli i Mateusza realizowaliśmy w jeszcze ciepłych promieniach wrześniowego słońca. Wybraliśmy się wspólnie na spacer po Łodzi. Popołudniowe słońce odchodzącego już lata potrafiło wspaniale wydobyć piękno moich modeli. Prawda, że wyglądali wyjątkowo?

Czytaj dalej →

Magda

Dawno, dawno temu… 😀 zostałam poproszona o ultra kobiecą sesję przez Magdę, dla której robiłam już parę razy wcześniej zdjęcia (np. takie). Między innymi takie efekty osiągnęłyśmy:

Czytaj dalej →

Wrzosowy ślub Ani i Wojtka

Z końcem września miał miejsce ślub Ani i Wojtka (których sesja zdjęciowa pojawiła się w tym wpisie), było jesiennie, wrzosowo, no – po prostu klimatycznie. Pod zdjęciami krótki film z tej pięknej uroczystości także w naszym wykonaniu 😀

Ceremonia i przyjęcie: Dwór Artusa w Łodzi

Czytaj dalej →

Jesienny plener Ani i Wojtka

Najpierw oczywiście był ślub 😉 A później wybraliśmy z Anią i Wojtkiem się w plener do ogrodu botanicznego, który – mimo pory roku za którą nie przepadam – wyglądał magicznie w promieniach zachodzącego słońca. Przyroda stworzyła piękne tło dla mojej cudownej pary 🙂

Czytaj dalej →

Kamila i Konrad – parę ślubnych kadrów

Ślubny dzień Kamili i Konrada zapamiętałam muzycznie 😀 Rzadko podczas weselnego przyjęcia dane jest mi usłyszeć jakiś utwór Rammsteina 😉 Poza tym to jedna z nielicznych moich par, która preferowała zdjęcia czarno-białe. No i światło w Agacie (czyli tam, gdzie odbywało się wesele) jest naprawdę przyjazne zdjęciom! Poniżej kilka ślubnych kadrów z tego pamiętnego dnia.

ceremonia ślubna: Pałac Ślubów (USC Łódź-Górna)
przyjęcie weselne: restauracja Agat w Łodzi

Czytaj dalej →

Ania i Tomek w kilkunastu ślubnych kadrach

Oto dzień ślubu Ani i Tomka na kilkunastu moich ulubionych zdjęciach z tego wydarzenia.

Czytaj dalej →

Migawki ślubne – Kamila i Tomasz

Polskiemu latu często towarzyszą burze. Taki też był ślubny dzień Kamili i Tomasza – upalny, słoneczny, zakończony wielką burzą i przerwą w dostawie prądu podczas wesela, trzeba dodać 🙂 Za to dzień sesji ślubnej oświetliło nam pięknie słońce.
Czytaj dalej →

Migawki ślubne – Karolina i Kamil

Kiedy zima trwa i trwa moje myśli zawsze zbaczają w stronę lata. Tak było i tym razem – z otchłani pamięci wychynął pewien upalny lipcowy dzień, który na aparatowej karcie zapisał się w iście filmowym stylu. Dzień ślubu Karoliny i Kamila. Było pięknie, szalenie stylowo słonecznie i gorąco… Zobaczcie sami 😀

miejsce: Pałac Chojnata
dekoracje/kwiaty: LadaMoment Dekoracje

Czytaj dalej →

Migawki ślubne – Agnieszka i Maciek

Pewnego słonecznego lipcowego dnia wzruszające chwile w kościele Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi przeżyli Agnieszka i Maciek. Było pięknie, wyjątkowo radośnie i bardzo się cieszę, że mogłam być z nimi i dokumentować fotograficznie ten wyjątkowy, ślubny dzień.


Czytaj dalej →