Randka z Charliem

Agata i Piotr na pierwszą randkę, całe wieki temu, wybrali się do Kina Charlie. Teraz – chwilę przed ślubem – chcąc wrócić do początków swej znajomości, ponownie wybrali się do Charliego. Tym razem byłam z nimi ;) Ich narzeczeńska, kinowa sesja poniżej:


Czytaj dalej →

Kulisy fabrycznej sesji

Rozrastam się :) na szczęście nie w pasie, a w filmowe kulisy mojej sesji. Najlepszy pod słońcem WAP nie dość, że mi wtedy asystował, to jeszcze stworzył filmowy dowód jak pracowało się nad sesją Ani i Artura:

Ania i Artur

Zdarzyło się gorącego letniego dnia… Ania i Artur po długich przygotowaniach stanęli na ślubnym kobiercu! Było uroczyście i pięknie, a po powrocie Państwa Młodych z podróży poślubnej wybraliśmy się na ślubny plener.

Czytaj dalej →

Po łódzku fabrycznie

Fotograficzną relację ze ślubu Ani i Artura zacznę od sesji zdjęciowej. Miało być fabrycznie, a żeby uniknąć „Manufakturowania” – wymyśliłam secesyjną elektrownię Scheiblera oraz klatkę schodową w kamienicy przy Wólczańskiej. Bardziej po łódzku chyba się nie da ;)
Jako asystent sprawdził się Wojtek.

Czytaj dalej →

W domowych pieleszach

Jeszcze mają spokój i są wyspani, ale już niedługo ;) Magda i Darek, moja „zapiekankowa” para, w oczekiwaniu na pierworodnego:

Czytaj dalej →

upalna, lipcowa sobota…

Z Anią i Arturem spotkałam  się już podczas ich narzeczeńskiej sesji zdjęciowej, przyszedł wreszcie czas na ślub. Wkrótce fotoreportaż z tego pięknego dnia, a na razie Młoda Para w oczekiwaniu na…

Ignaś

Z Martą i Tymkiem spotkałam się fotograficznie po raz trzeci. Był już ich ślub, była sesja „z brzuszkiem”, zatem przyszedł czas na poznanie dziedzica – przed Wami maleńki Ignaś w całej okazałości:

Czytaj dalej →

Kwiatowo-narzeczeńsko z Anią i Arturem

W pierwszy dzień maja wybrałam się z Anią i Arturem do Rogowa, aby uwiecznić ich, już ostatnie, narzeczeńskie chwile zdjęciami. Chociaż po arboretum paradowały tłumy ludzi, udało mi się jednak uchwycić kameralne tête-à-tête zakochanej Pary.
W zdjęciach asystowała mi niezastąpiona Natalia :)


Czytaj dalej →

Wspomnienia z placu boju czyli Chrzest Stasia

W ostatnią niedzielę kwietnia w Warszawie, Stanisław został włączony w społeczność chrześcijańską. Nie obyło się bez walki ;) dopiero pod koniec dnia, zmęczony bitwą Staś w zaciszu swego domu zaczął się uspokajać i uśmiechać. Na szczęście Chrzest Święty przechodzi się tylko raz w życiu…
Czytaj dalej →

Pole złota i graffiti…

Prawie na rocznicę naszego pierwszego zdjęciowania – ponownie zobaczyłam w obiektywie Martę i Tymka. Tym razem było na totalnym luzie w powodzi kwiatów. Wprawdzie burza nas wypłoszyła z łąki, ale i pod dachem było co robić :)

Czytaj dalej →

F
F