Michalina i Mariusz

Wesele i ślub Michasi i Mańka były urocze – pełne radości w odcieniu blue ;) Chociaż przed samą przysięgą Pannie Młodej trzęsły się ręce, to wszystko poszło jak z płatka.
…a na ślubnym plenerze wykąpali się w rzece :)
W sesji zdjęciowej asystował mi tym razem Wojtek W.
Czytaj dalej →

U króla bawełny kolacja Ę Ą

Od ostatniej Kolacji w Kontekście minęło kilka miesięcy, ale wreszcie, chwilę po wakacjach, organizatorki przyszykowały prawdziwą ucztę w Pałacu Poznańskiego. Niesamowitym wachlarzem smaków uraczył nas Maciej Rosiński, uszy pieścił dźwięk fortepianu, a oczy syciły się przepychem łódzkiego Luwru. Kto nie był – niech żałuje, było jak w niebie.

Czytaj dalej →

Behind the Scenes

Czy nigdy nie zastanawiało Was, co dzieje się za kulisami gdy światła na scenie już zgasły? Albo jak wygląda gorączka przygotowań do występu? Czy uśmiech spływa razem z makijażem? Czy maska przywdziewana jest na zawsze?
„Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on…”  śpiewał Freddie Mercury…

modelka: Emilia Klimczak

Czytaj dalej →

Na rowery!

Z Martą i Dawidem na ich narzeczeńską sesję zdjęciową wybraliśmy się na wycieczkę rowerową. Jeszcze narzeczeni, cudownie w siebie wpatrzeni, już za miesiąc powiedzą sobie „tak”! Wypatrujcie ich ślubnych zdjęć :)
(przy zdjęciach pomogli mi Emilka i Wojtek)
Czytaj dalej →

Chrzest Patryka

Czerwiec upłynął pod znakiem Chrztów. Kolejnym małym bohaterem jest Patryk, którego rodziców poznałam na ich ślubie i z którymi spotkałam się ponownie w domowych pieleszach w towarzystwie mruczącego kota. Oto fotoreportaż z Chrztu Św. Patryka:
Czytaj dalej →

Chrzest Poli

W połowie czerwca odbyło się ważne wydarzenie w życiu Poli, której rodziców poznałam na ich ślubie. Efekty zdjęciowe z Chrztu małej Poli poniżej:
Czytaj dalej →

Ignacy skończył 1 rok!

Ignaś, z którym spotkałam się po raz pierwszy gdy był w brzuchu swojej mamy i następnie wkrótce po urodzeniu – skończył w czerwcu rok! Jako że ważne momenty z jego życia jak dotąd mnie nie omijają, także i tym razem mogłam zdjęciowo upamiętnić ważną chwilę. To niesamowite obserwować, jak szybko zmienia się taki mały człowiek. :)

Czytaj dalej →

#100happydays challenge :)

Oto wyzwanie! Każdego dnia zrobić zdjęcie czegoś, co sprawiło, że poczułam się szczęśliwa czyli #100happydays challenge. Zaczęłam 13 maja i, jak na razie, trzymam się dzielnie :D
Szczegóły możecie śledzić na moim instagramie, a poniżej pierwszy tydzień z udokumentowanym szczęściem ;)

dzień drugi Czytaj dalej →

Z tęsknoty za wakacjami

Już tak mam, że jeśli zbyt długo nie widzę i nie słyszę morza, to tracę napęd. Jeden dzień nad morzem, jedno spojrzenie i już znów baterie naładowane. Żeby zatem wytrzymać do momentu, kiedy usłyszę, zobaczę i poczuję ocean (już niedługo! :) ), krótki post z ostatniego ładowania witalnych baterii:
Czytaj dalej →

Chrzest Basi

W natłoku wielu wydarzeń i zmian zupełnie zapomniałam podzielić się fotoreportażem z chrztu Basi, który odbył się na początku grudnia. Pędzę zatem nadrobić zaległości. Basia była bardzo grzeczna i dzielna w trakcie mszy, a podczas uroczystego obiadu – gdy zmęczona usnęła – na podbój parkietu ruszyli członkowie jej rodziny. Zabawa nie miała końca…
Zapraszam do oglądania:

Czytaj dalej →

F
F